#1 2006-09-16 20:03:00

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Nowe NASZE forum

Rozpoczynamy nowy dzień, nowa rzeczywistość, nowe forum.
I co? Jakieś refleksje, w związku z tym?
Jak Wam się podoba nasze nowe forum?
Mam nadzieję, że się tu szybko zadomowimy.


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#2 2006-09-16 23:29:53

paela

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-16

Re: Nowe NASZE forum

Z wielką radością i przyjemnością piszę swojego pierwszego posta na tym forum.
Mam nadzieje, że będzie to forum przyjazne forumowiczom, nieobojętne na ich oczekiwania i sugestie.
(Liczę tu bardzo na Administratora!)

Żywię też nadzieję, że będziemy tu mieć PRAWDZIWĄ wolność wypowiedzi, a ewentualna konstruktywna krytyka nie będzie powodem "zamykania ust"  forumowiczom, z jaką to niedobra praktyką miałam okazję ostatnio się zetknąć!

Wszystkim FORUMOWICZOM zyczę wspaniałej weny twórczej, a Administratorowi dużej wyrozumiałości
dla naszych "wypocin".

Pozdrawiam serdecznie, Ela

Offline

 

#3 2006-09-18 07:56:37

figa

Bociuś

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

Cieszę się bardzo, że znowu będziemy razem!!! Nawet nie wiecie jaki mi zrobiłyście prezent!!!
Życzę wszystkim owocnych wpisów Administratorom dobrego zarządzania!
Znowu będę tu zaglądać jak do domu. Znowu będę mogła czytać o przyrodniczych i nie tylko zainteresowaniach.
Na razie to tyle, bo lecę do pracki.... Pozdrawiam - Bocianobabka


Biorę dmuchawiec do ręki i dmucham, a po roku na kilku łąkach zakwitnie o jeden piękny kwiat więcej.

Offline

 

#4 2006-09-18 17:56:52

aska

Bocianek

Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

Tak bardzo,bardzo sie ciesze!!! Zadomowię się tutaj na dobre.Mam tylko nadzieję,ze to nasze forum wytrzyma natlok postow, bo jest darmowe. Bluebla ,jeśli bedzie trzeba oplacać serwer to ja jestem za!!!!

Offline

 

#5 2006-09-18 21:13:16

salmosalar

Bocianochłop

Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

Po całej zadymie na starym forum nazwałem "zadymiarki" Banitami z Sherwood. Wygląda na to że w tym Sherwood udało się zbudować całkiem zgrabne osiedle. A co najważniejsze : ze sprawdzonymi w boju wojownikami.

Jeden artysta estradowy ( niejaki Rychu Rynkowski) śpiewał "Wypijmy za błędy" . W tym przypadku wypijmy za błędy "nie nasze", bo dzięki tym błędom jesteśmy tu dzisiaj wszyscy razem za sprawą trzech wkurzonych, zakręconych koleżanek.


Znowu czuć pozytywne wibracje.
To cieszy.

Offline

 

#6 2006-09-18 21:19:24

tanja

Bocian

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

Witam Szanowną Administrację Nowego Forum. Czuję się naprawdę zaszczycona i z całego serca dziękuję za ZAPROSZENIE na nie, które przjęłam z wielką radością.Znowu razem w towarzystwie wspaniałych osób.
Życzę Administracji cierpliwości i wyrozumiałości-dla nas forumowiczów,ale i zadowolenia z naszej twórczości na Forum.
A nam-"amatorom" życzę za Paelą "wspaniałej weny twórczej".


Nadzieja jest tęczą rozpiętą nad burzliwym potokiem życia.

Offline

 

#7 2006-09-18 22:16:42

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: Nowe NASZE forum

Jest mi miło, że podoba Wam się nasze nowe forum.
Największą radością jest to, że wszyscy tutaj jesteśmy.
Znów razem, jak w gniazdku.

Satysfakcją i nagrodą za moje nieprzespane noce podczas weekendu są Wasze dzisiejsze posty na tym forum. Od razu na sercu robi się lżej.
Witam więc wszystkich. Mam nadzieję, że wspólnie przetrwany zimę.
Oby do wiosny ludzie !


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#8 2006-09-19 02:27:20

MIKI_KRAKOW

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

Tak, Blueblo, to miejsce to ciepłe i przytulne gniazdko
Tu czuję się jak w domu, wśród miłych i serdecznych ludzi
Dziękuję Ci, Blueblo, za pomysł założenia tego forum, za Twój trud i wysiłek włożony w jego stworzenie, za to, że pomyślałaś o nas, biednych sierotkach i dałaś nam przytulisko w tak miłym miejscu


Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje. Jan Paweł II

Offline

 

#9 2006-09-19 10:18:17

Urszula

Bocian

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-19

Re: Nowe NASZE forum

Dziś dzień zaczął się super Dowiedziałam się o forum "pod Bociankiem". Byłam mile zaskoczona. Jeszcze do tej pory nie wierzę, że wszyscy tutaj jesteśmy. Witam, więc Administrację nowego forum i wszystkich znajomych. Jeszcze oczywiście nie zdążyłam się tu rozejrzeć, ale najpierw chciałam sie z Wami przywitać i podziekować za założenie tego forum

Offline

 

#10 2006-09-19 12:30:46

luska

Bociuś

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

To wspaniałe móc się znowu spotkać z Wami na naszym forum. Ogromnie się cieszę, bo jesteście wyjątkowymi ludźmi, czuję się tutaj tak, jakbyśmy znali się od lat. To nie jest pierwsze forum, na którym piszę, ale właśnie dlatego, że mam porównanie mogę napisać to, co napisałam. A wszystkim, którzy się przyczynili do jego powstania wielkie DZIĘKUJĘ!!! http://images4.fotosik.pl/132/a88ead9d7a39d3b1m.gif


"Kochałem psy. Koty naprawdę nigdy mnie wiele nie obchodziły. Tak było przynajmniej do chwili, gdy ożeniłem się z kobietą uwielbiającą koty. Ja chciałem psa, ona kota, poszliśmy więc na kompromis i zostaliśmy właścicielami dwóch kotów."  William J. Thomas

Offline

 

#11 2006-09-19 16:39:39

figa

Bociuś

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2006-09-18

Re: Nowe NASZE forum

A ja już się rozpisałam w refleksjach Blu - Ty tajemnicza Bocianobabko!! Super, że znowu tu jesteśmy. BRAWO Ściskam WAS wszystkich


Biorę dmuchawiec do ręki i dmucham, a po roku na kilku łąkach zakwitnie o jeden piękny kwiat więcej.

Offline

 

#12 2006-09-20 15:46:56

Paskuda

Bocianobabka

9719665
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2006-09-20

Re: Nowe NASZE forum

Witajcie wszyscy bocianoprzyjaciele.
Nie było mnie tylko kilka dni a tu taka miła niespodzianka.
Znowu możemy się spotykać w tym sympatycznym gronie.

Dzięki Ci Blue za tą możliwość.

Offline

 

#13 2006-09-21 12:42:21

Maryla

Bociek

Zarejestrowany: 2006-09-21

Re: Nowe NASZE forum

WITAM wszystkich -bocianolubów i nie tylko - dziękuje DANUŚCE, bo od niej dowiedziałam się o założeniu nowego forum  - cieszę się że znowu tu jestem. Jak już wspomniałam Danusi nie było mnie bo byłam na urlopie i dowiedziałam się wszyskiego po fakcie . Byłam bardzo ździwiona jak wróciłam w niedzielę i nie mogłam otworzyć forum . Nie wiedziałam co się stało i było mi bardzo smutno - ale teraz się cieszę jak zakręcony ołówek. Musieliście w to włożyć dużo pracy dzięki wszystkim   

Offline

 

#14 2006-09-21 20:56:38

Agaa

Bocianek

7818501
Zarejestrowany: 2006-09-21

Re: Nowe NASZE forum

Dziękuję bardzo, bardzo, że stworzyłyście Nam miejsce na ziemi! Jak to dobrze, że znowu jest gdzie zaglądać po pracy. Cieszę się niezmiernie, na prawdę! Póki co mam zepsutego kompa, może w poniedziałek naprawią i wtedy zacznę się z Wami udzielać. Wspaniale! Cudownie! Już mi zima nie straszna


Wiedzieć, co się wie, i wiedzieć, czego się nie wie - oto prawdziwa mądrość. Konfucjusz

Offline

 

#15 2006-09-25 22:53:02

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: Nowe NASZE forum

Miło, że jesteśmy tu razem.
I jak powiedziała Agaa: "teraz zima nam nie straszna".


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.villa-lapassion.pl/