#1 2006-10-08 23:08:18

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

O nas

Chcesz się przedstawić innym forumowiczom?
Chcesz, by Cię lepiej poznali?
Chcesz opowiedzieć o sobie?

To jest właśnie dobre miejsce. Zapraszamy!


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#2 2006-10-15 13:03:07

Danuśka

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-16

Re: O nas

Wypada, by na dobry początek przedstawiać się zaczęły Bocianobabki, zatem jestem pierwsza!

W ramach hobby:
przewodnik tatrzański (numer blachy 865)
przewodnik sudecki
przodownik turystyki górskiej (z uprawnieniami na Tatry i Beskidy)
przodownik turystyki pieszej
taternik-amator
alpinista-amator (Mont Blanc, Dufour Spitze, Signalkuppe etc.)
miłośnik przyrody wszelakiej
krajoznawca
fotograf-amator
hodowca kotów rasy europejskiej
akwarysta-amator
działkowiec.

A zawodowo....przez równo 27 lat pracownik służby zdrowia.....
Teraz żyję z, jak to nazywam, fuch i chałtur...

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądam, zajrzyjcie do drugiego posta na stronce: http://www.podbociankiem.pun.pl/viewtopic.php?id=19
Żeby nie było wątpliwości: jestem na trzecim z kolei zdjęciu, hi, hi!


Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los... Oskar Wilde

Offline

 

#3 2006-10-15 13:21:01

paela

Bocianobabka

Zarejestrowany: 2006-09-16

Re: O nas

Danuśka, rozumiem, że Ty to ta wiotka istotka tuląca się do pani w okularach, prawda???

Offline

 

#4 2006-10-15 15:20:02

bluebla

Bocianobaba

Skąd: ona się tu wzięła?
Zarejestrowany: 2006-09-16
WWW

Re: O nas

Danuśka napisał:

przodownik turystyki górskiej (z uprawnieniami na Tatry i Beskidy)

Danusiu zapraszam do mnie (Beskid Śląski).
Skoro masz uprawnienia to mnie oprowadzisz

Musisz koniecznie być, gdy będzie mini-zlot w Ustroniu. Kraków ma Smoka Wawelskiego do oprowadzania turystów, a my będziemy miały wtedy Ciebie.


Podaruj ludziom dobroć, rzuć daleko od siebie, rozprosz ją na cztery wiatry, opróżnij z niej kieszenie, wysyp ją z koszyka, a nazajutrz będziesz miał jej więcej niż dotychczas.

Offline

 

#5 2007-07-03 20:35:56

Wiktoria

Bociuś

4643804
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-07-03
WWW

Re: O nas

To ja tez cos o sobie opowiem

A wiec moja pasja sa ptaki. Nie od zawsze nia byly. Dopiero jakies 1,5 roku temu odkrylam te wspaniale stworzonka i teraz jestem ich wielka milosniczka. Szczegolnie kocham obserwowac ptaszki na zywo w ich naturalnym srodowisku. Gdy odkrylam, ze nie moge zyc bez ptako kupilam sobie ksiazke L. Jonsson "Ptaki Europy i obszaru srodziemnomorskiego" i szybko nauczylam sie rozpoznawac pospolite gatunki (mimo, ze od zawsze interesowalam sie zwierzetami i znalam wiele gatunkow takich jak np. otocjony, jaguarundi, likaony, to nie wiedzialam jak wyglada nasz kowalik). Aktywnie udzielalam sie na forum przyroda i wlasciwie w pol roku poznalam wszystkie polskie gatunki Moja aspiracja jest poznanie wszystkich gatunkow wystepujacych na swiecie (teraz mam doskonala okazje do studiowania ptakow polnocnoamerykanskich) chociaz wiem, ze to mi zajmie lata Chcialabym tez przynajmniej 1000 gatunkow zobaczyc na wolnosci (narazie widzialam ich tylko 157)

No ale zagalopowalam sie i zapomnialam napisac ogolnie o sobie: nazywam sie Wiktoria i mam 14 lat, mieszkam w Lublinie i kocham zwierzeta (szczegolnie ptaki, ale nie tylko takze gady, plazy, ssaki i motyle) Nie wiem co bede robic w przyszlosci (moze zostane architektem jak moja mama), ale naprawde sie nad tym teraz nie zastanawiam. Jeszcze jakas cecha wyrozniajaca? Kocham chodzic do szkoly, uwielbiam sie uczyc

To tyle. Dziekuje za uwage :]

Ostatnio edytowany przez Wiktoria (2007-07-03 20:37:41)


O sobie: ornitolog-AMATOR, wstretna smarkata osmielajaca sie dyskutowac z doroslymi, bez zasad kulturalnego zachowania, ale nigdy nie przeklinajaca, lubiaca sie uczyc i nauczac. Przemadrzala, ale dobroduszna. Taka jestem i raczej sie nie zmienie :]

"Człowiek, który się nie myli, jest jak drzewo, które się nie pali"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
foto lab imprezy dla dzieci katowice